aboutus

Beijing Global Dowin Technology Co., Ltd

Beijing Global Dowin Technology Co., Ltd
1
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Na calym swiecie
Ilość pracowników: 400~500
Rok założenia: 2009
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Z siedzibą w Chinach od ponad 10 lat specjalizujemy się w opracowywaniu i produkcji wyjątkowych produktów do jogi na różne rynki, w tym maty do jogi, koła do jogi i odzieży do jogi.
Our factory has perfect supporting service by setting departure of designing, producing, heat transfer printing, Packing, ect. Nasza fabryka ma doskonałą obsługę, ustawiając odejście od projektowania, produkcji, drukowania termotransferowego, pakowania, itp. So it not only can reduce production cost, improve delivery time and save purchasing cost for customer, but also control every step of production and make sure efficient and stable in manufacturing. Pozwala to nie tylko zmniejszyć koszty produkcji, skrócić czas dostawy i zaoszczędzić koszty zakupu dla klienta, ale także kontrolować każdy etap produkcji oraz zapewnić wydajność i stabilność produkcji.

 

Dzięki najwyższej jakości i rozsądnej cenie nasze niestandardowe produkty do jogi spotkały się z ciepłym przyjęciem i szybką sprzedażą na rynkach azjatyckich, północnoamerykańskich i europejskich.

 

Naszą misją jest, aby klienci byli zadowoleni z naszych produktów jogi i stając się najlepszym dostawcą w tej branży.

Historia

Mamy ponad 10 lat w produkcji wysokiej jakości produktów do jogi, fitness i rekreacji, a produkty są wysyłane do klientów na całym świecie. Nasze produkty i usługi cieszą się dużą renomą wśród kluczowych importerów, dystrybutorów i detalistów na całym świecie.

Usługa

Do wyboru mamy szereg innowacyjnych produktów do jogi, fitness i rekreacji oraz zapewniamy naszym klientom usługi OEM i ODM.

Dzięki naszym silnym zdolnościom w zakresie opracowywania produktów możemy przekształcić projekty klientów w prawdziwe produkty i nadać im prywatne oznaczenia.

Nasz zespół

Nasza firma łączy najlepszych profesjonalnych talentów i technologię w celu uzyskania wysoko wykwalifikowanego profesjonalnego zespołu. Mamy dział badań i rozwoju, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, łącznie około 400 osób. Produkcja i test produktu są wykonywane przez naszych profesjonalnych techników. W związku z rozwojem naszej działalności witamy kolejnych przyjaciół.

Szczegóły kontaktu

(showSGS=>true)